دلنوشته

محبت کنید
محبت کنید دوستان، محبت...
چگونه مهربانی و گذشت را در وجود خود گسترش دهیم؟
در تمام آموزه های اخلاقی می خوانیم که گذشت و رحمت یک عمل والا و یک صفت مطلوب است، اما چرا در عمل انجام آن برایمان سخت است؟
خطوط چهره عزیزانمان را از بر کنیم
در کنار انار، هندوانه، آجیل، لسان الغیب و... با یک بغل مهربانی، لبخند و عشق به دیدار کسانی برویم که یلداهای خاطره‌انگیزی را با سرخ کردن صورتشان برایمان رقم زده‌اند.
گفت مانند فردوسی به آسمان بنگریم
بی‌‌گمان هنرمندان در نبرد ماراتن با جهل و دروغ و زدودن فقر و بسط شادی و ثروت در بیشتر مواقع تنهایند. هنرمندان ایران‌زمین توانستند در کنار فرزندان ایثار و فداکاری هشت‌سال دفاع آسمانی برای ملت و تاریخ خود غرور و افتخار بیافرینند.
آغاز ولایت حضرت موعود در شعر آئینی/ گمراه می‌شدیم نگاهت اگر نبود
ترنّم اشعار و مدایح شاعران آئینی در سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت بقیة‌الله الاعظم(عج)، یکی از جلوه‌های به یاد ماندنی در اعیاد بزرگ مسلمانان است.
بسیج در شعر شاعران/مبدأ سِیری به سوی آسمان باشد بسیج...
مرور برخی از اشعار شاعران کشور درباره فرهنگ متعالی بسیج و در هفته متبرّک به نام بسیج، یادآور حماسه سازی های این دلاورمردان در عرصه های مختلف است.
"فرا رسیدن ماه ربیع الاول مبارک"
بلبل به چمن آمد گل عشوه گری آمد/ جویبار به رقص آمد دل را شفیع آمد
اربعین حسینی در شعر آئینی/ دلا خون گریه کُن چون اربعین است ...
امروز، یکی از بزرگترین سوگواره های خاندان اهل بیت (ع) است؛ روزی که شاعران آئینی هم، همنوا با دیگر اقشار و اصناف، آن را به سوگ می نشینند.
دعای امام سجاد (ع) در طلب عاقبت به خیری
ى کسى که یادت مایه آبروى یادکنندگان است، و اى کسى که شکرت موجب کامروائى شاکران است، و اى کسى که طاعتت باعث نجات مطیعان است...
صفحه ۱ از ۴ ۲ ۳ ۴ بعدی »