جزییات خبر

افزایش 102 درصدی کمک خیران به مددجویان زنجان

(شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶) ۰۹:۴۷

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: با مشارکت مطلوب خیران زنجانی در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد استان برنامه پیش‌بینی‌شده در حوزه مشارکت‌های مردمی این نهاد در این استان 102 درصد از مبلغ مذکور محقق شده است.

به گزارش خانه فرهنگ ایثار- هدایت صفری صبح امروز در جمع مدیران کمیته امداد اظهار کرد: مشارکت خیران در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد موجب می‌شود نیاز موجود در خانوارهای مددجویی این نهاد به خدمت اثربخش به آنها در بخش‌های مختلف تبدیل شود.

وی از مشارکت 22 میلیارد و 38 میلیون تومانی خیران زنجانی در برنامه‌های اجرایی این نهاد خبر داد و گفت: مشارکت خیران زنجانی در قالب طرح‌های صدقات، اکرام ایتام، محسنین، جشن عاطفه‌ها، برنامه‌های ماه رمضان، مراکز نیکوکاری و زکات به‌منظور کمک به خانوارهای مددجویی کمیته امداد استان زنجان در برنامه‌های اجرایی این نهاد در هشت‌ ماهه امسال انجام‌ شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه خیران زنجانی در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد استان زنجان از اول تا پایان آبان ماه سال قبل 13 میلیارد و 360 میلیون تومان مشارکت کرده بودند، تصریح کرد: مشارکت خیران زنجانی در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد استان زنجان از اول تا پایان آبان ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل 65 درصد افزایش داشته است.

صفری برنامه پیش‌بینی‌شده در حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان را در سال جاری 21 میلیارد و 515 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: با مشارکت مطلوب خیران زنجانی در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد استان زنجان برنامه پیش‌بینی‌شده در حوزه مشارکت‌های مردمی این نهاد در این استان 102 درصد از مبلغ مذکور محقق شده است.

وی با بیان اینکه طرح‌های اجرایی کمیته امداد موجب ایجاد همبستگی اجتماعی در حوزه کمک به نیازمندان می‌شود، از خیران خواست این نهاد را در کمک به نیازمندان همراهی کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با قدردانی از همراهی مناسب خیران زنجان با برنامه‌های اجرایی کمیته امداد استان زنجان و دعوت از سایر اقشار برای کمک به خانوارهای این نهاد، تصریح کرد: خیران زنجانی می‌توانند با شماره‌گیری #024*8877* یا ارسال پیامک بدون متن به 8877 به‌صورت غیرحضوری و یا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در استان زنجان در فیض خدمت به نیازمندان سهیم شوند.

انتهای پیام/
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید