جزییات خبر

تودیع انصاری،‌ معارفه سوقندی

مشاور وزیر در امورایثارگران منصوب شد

(دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷) ۱۹:۱۹

مشاور وزیر در امور ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی خانه فرهنگ ایثار و مقاومت در حکم سیدعباس صالحی خطاب به دکتر محمدرضا سوقندی آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور وزیر در امور ایثارگران منصوب می شوید. بی تردید صیانت از آرمان های والای انقلاب اسلامی و ارزش های شکوهمند دفاع مقدس و اهتمام به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از وظایف خطیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وزیر فرهنگ و ارشاد در این حکم ابراز امیدواری کرده است که « با اتکال به الطاف خداوند متعال با بهره گیری از پشتوانه تجربی و سوابق مفید و همچنین تعامل و همدلی با همکاران نسبت به تکریم خانواده معظم شهدا و ارائه خدمات به ایثارگران عزیز در انجام وظایف محوله و پیگیری امور مربوط به ایثارگران موفق و موید باشید»

پیش از این از فروردین ماه سال 96 حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری عهده دار این مسئولیت بود که صالحی از خدمات و تلاش های وی نیز تقدیر کرد.

گفتنی است دکتر انصاری هم اکنون به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان مشغول فعالیت است.

دکتر محمدرضا سوقندی نیز پیش از این به عنوان مدیر­کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان مسئولیت داشته است،که سابق براین نیز به عنوان دبیر در جشنواره های علمی، فرهنگی و هنری انتخاب و به عنوان مدیر نمونه استانی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزیده شده است.پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید