جزییات خبر

اعلام فراخوان «پژوهش‌های قرآنی» ویژه خانواده معظم شاهد و ایثارگر

(سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷) ۱۱:۰۴

مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعلام فراخوان «پژوهش‌های قرآنی» ویژه خانواده شهدا و ایثارگران با رویکرد «ایثار اجتماعی» خبر داد.

به گزارش «ایثار»، سید مرتضی حسینی با اعلام خبر فراخوان جشنواره «پژوهش‌های قرآنی»، گفت: این برنامه باهدف ارتقای ترویج فرهنگ قرآنی، اعتلای اخلاق دینی و همچنین شناسایی و معرفی استعدادهای برجسته قرآن و معارف از بین جامعه ایثارگری برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: فعالیت در زمینهٔ پژوهش‌های قرآنی ازجمله برنامه‌هایی است که در اداره قرآن و معارف اسلامی بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌منظور فراهم آوردن زمینه‌ای برای آشنایی بیشتر جامعه هدف با مفاهیم تعالی‌بخش قرآن، انجام می‌شود.
وی افزود: «ایثار اجتماعی در آموزه‌های قرآن و معارف اسلامی»، «نقش ایثار اجتماعی در همگرایی افراد جامعه با توجه به آموزه‌های قرآن و معارف اسلامی»، «بررسی ارتباط ایثار اجتماعی و اقتصاد مقاومتی در آموزه‌های قرآن و معارف اسلامی»، «بررسی ارتباط ایثار اجتماعی و شاخصه‌های سبک زندگی ایثارگرانه در آموزه‌های قرآن و معارف اسلامی» و «راهکارهای آموزش نسل جوان در توسعه فرهنگ ایثار اجتماعی با توجه به آموزه‌های قرآن و معارف اسلامی» عناوین این فراخوان است.
حسینی بابیان این‌که علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را از طریق صفحه ویژه پایگاه فرهنگی نوید شاهد  navideshahed.com/fa/forms/58 ارسال کنند، گفت: همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را  به آدرس تهران، خیابان طالقانی، خیابان ملک‌الشعرای بهار شمالی، پلاک 5، ساختمان شهید سلیمانی، طبقه دوم، اداره کل امور هنری، دبیرخانه جشنواره «پژوهش‌های قرآنی» ارسال کنند.
وی ادامه داد: آخرین‌مهلت ارسال مقاله به این جشنواره پانزدهم دی‌ماه تعیین‌شده و اسامی برگزیدگان نیز سی‌ام بهمن‌ماه سال جاری اعلام خواهد شد و به منتخبین این جشنواره از نفر اول تا سوم مبالغ 40 تا 20 میلیون ریال و برای هر یک از شایستگان تقدیر مبلغ 10 میلیون ریال اهدا خواهد شد.
انتهای پیامپست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید