جزییات خبر

دیدار مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده شهیدفرامرز حیدری

(شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷) ۰۹:۱۹

مشاور وزیردر امور ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با خانواده شهید فرامرز حیدری دیدار کرد.

محمدرضا سوقندی مشاور وزیر در امور ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار به ظرفیت هاي غنی استان خراسان رضوی اشاره کرد و افزود: ما باید جریان مستمر فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت را ساماندهی کنیم و جامعه فرهنگی، هنری و رسانه ای ایثارگران را تشکیل دهیم.

وی افزود: با توجه به عزم جدی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی در حوزه ایثار و شهادت، باید تلاش کنید در طول سال به خانواده ایثارگران این اداره کل سربزنید و از احوال آنها جویا شوید.

محمدرضا سوقندی با بیان اینکه استان خراسان رضوی در عرصه دفاع مقدس با بیش از ٢١ هزار شهید نسبت به سایر استان ها پیشتاز بوده است افزود: تکریم ایثارگران فارغ از تبلیغ ایثارگران است؛ و خلاء بین نسلی درحوزه  فرهنگ ایثار و شهادت را باید با  استفاده از منابع موجود از نسل ایثار و شهادت، به نسل جدید پر نماییم.

وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: تلاش کنید کتابی با محتوای خاطرات خانواده بزرگ ایثارگر استان را چاپ نمایید .

جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی حضور ایثارگران و خانواده شهداء در اداره کل را موجب برکت این مجموعه دانسته و گفت: ما با تمام توان و قدرت، پشتیبان ایثارگران و خانواده آنها هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، تکریم ایثارگران را تکریم فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: نیاز است تا جشنواره های فرهنگی، هنری و رسانه ای در حوزه ایثار و شهادت تدوین گردد.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید