جزییات خبر

تشکیل ستاد مقابله با تحریم در بنیاد/ارتقای خدمات رسانی به ایثارگران با استفاده از فناوری‌های نوین

(شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷) ۰۹:۳۹

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام تشکیل ستاد هماهنگی و مقابله با تحریم در بنیاد گفت: تحولات و پیشرفت‌های بنیاد در خدمات رسانی به ایثارگران مرهون ارتقای فناوری‌های الکترونیکی در بنیاد است و مدیران کل استانی بنیاد نیز باید توجه به فناوری‌های نوین برای خدمات رسانی را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش «ایثار»، سید منصور میرمرادی روز پنج شنبه اول آذرماه در همایش مدیران کل استانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در زمینه توجه به نیروی انسانی در بنیاد اظهار داشت: تاکنون بنیاد شهید و امور ایثارگران سه دوره جانشین پروری برگزار کرده است و تلاش می‌کند انتصابات در بنیاد بر مبنای شایسته سالاری و با تکیه بر همین دوره‌ها صورت گیرد و در این میان نقش مدیران کل استان‌ها در شناسایی و معرفی مدیران شایسته بسیار مهم است.
وی با اشاره به سامانه‌های الکترونیکی بنیاد خاطرنشان کرد: مدیران کل بنیاد این مسئله را به عنوان یک ابلاغیه تلقی کنند که اگر دستگاهی برای ارائه خدمات به ایثارگران نیازمند سامانه بنیاد بود، آن را در اختیار آن سازمان‌ها قرار دهند و باید پذیرفت تحولات و پیشرفت‌های بنیاد مرهون ارتقای فناوری‌های الکترونیکی در بنیاد است.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد با اشاره به تشکیل ستاد هماهنگی، رصد و مقابله با تحریم‌ها در بنیاد، گفت: با توجه به شرایط کشور و مشکلات اقتصادی، دولت تصمیم گرفت این ستاد را فعال کند که در بنیاد نیز این کمیته شکل گرفت و مدیران کل استانی پیشنهادات خود را در زمینه عملکرد هر چه بهتر این ستاد ارائه دهند.
میرمرادی در پایان از مدیران کل استانی درخواست کرد انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص جمع بندی بودجه 1398 ارائه دهند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد در این همایش آخرین اقدامات و فعالیت‌های بنیاد در موضوعات اجرای اقتصاد مقاومتی، وضعیت نیروی انسانی شاغل ، کانون بازنشستگان، برنامه و بودجه و فناوری اطلاعات در بنیاد و سایر مسائل را تشریح کرد.
گفتنی است، علی گودرزی مدیر کل دفتر برنامه و بودجه بنیاد در این همایش در خصوص وضعیت اعتبارات جاری بنیاد در سال 97، جدول اعتبارات و عملکرد سال 96 و 97، عملکرد و تخصیص هفت ماهه بودجه به تفکیک منابع و بودجه سال آینده سخنرانی کرد.
در ادامه این همایش مدیران کل بنیاد استان‌ها به بیان نظرات و پرسش‌های مرتبط با حوزه توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد پرداختند و معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد و مدیران کل این معاونت ضمن پاسخ به پرسش‌ها فعالیت‌های بنیاد در بخش‌های مختلف را اعلام کردند.
انتهای پیام/
 پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید