جزییات خبر

اسامی برگزیدگان جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد

اسامی آثار برگزیده در تمامی بخش های ملی و بین الملل پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت معرفی شد.

(جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷) ۲۲:۵۳

برگزیدگان بهترین آثار در تمامی بخش‌های ملی و بین الملل پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت امشب در سالن همایش‌های برج میلاد معرفی شدند.

به گزارش حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،برگزیدگان بهترین آثار در تمامی بخش‌های ملی و بین الملل پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت امشب در سالن همایش‌های برج میلاد معرفی شدند.

نام برگزیدگان به شرح زیر است:

بخش مسابقه سینمای ایران

* برگزیدگان فیلم های سینمایی

لوح تقدیر + جایزه نقدی بهترین فیلمبردار: علیرضا زرین دست برای فیلم «سرو زیر آب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین بازیگری+ جایزه نقدی بهترین بازیگر: ناصر بابائیان برای فیلم «دایان»:

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه+ جایزه نقدی بهترین فیلمنامه: منیر قیدی و ارسلان امیری برای فیلم «ویلایی ها»

جایزه ویژه- تندیس و دیپلم افتخار + جایزه نقدی بهترین کارگردان: محمد علی باشه آهنگر برای فیلم «سرو زیر آب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی+ جایزه نقدی بهترین کارگردان: بهرام توکلی برای فیلم «تنگه ابوقریب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم + جایزه نقدی بهترین فیلم: سعید ملکان برای فیلم «تنگه ابوقریب»

* بخش فیلم های مستند ایران

لوح تقدیر + جایزه نقدی کارگردانی: محمد مهدی خالقی برای فیلم مستند «پسرم»

لوح تقدیر ویژه + جایزه نقدی کارگردانی: مصطفی اشراق برای فیلم مستند «بِیتُنا»

دیپلم افتخار برگزیده سوم + جایزه نقدی کارگردانی: محمد رضا امامقلی برای فیلم مستند «آقای نخست وزیر»

دیپلم افتخار برگزیده دوم+ جایزه نقدی کارگردانی: وحید فراهانی برای فیلم مستند «با صبر زندگی»

تندیس و دیپلم افتخار برگزیده اوّل+ جایزه نقدی کارگردانی: رضا فرهمند برای فیلم مستند «زنانی با گوشواره های باروتی »

بخش سینمای بین الملل 

* برگزیدگان فیلم های سینمایی

 تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه + جایزه نقدی : باسل الخطیب نویسنده فیلم سینمایی «پدر»

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی+ جایزه نقدی: کیم دروژنین و اندری شالوپا  کارگردانان فیلم «28 مرد پانفیلوو»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی + جایزه نقدی : آلوارو برچنر کارگردان «شب 12 ساله»

جایزه  ویژه شامل تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم + جایزه نقدی: سعید ملکان تهیه کننده «تنگه ابوقریب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم + جایزه نقدی : سیدمحمود رضوی تهیه کننده «ماجرای نیمروز »

* بخش روایت نو – فیلم های سینمایی

جایزه ویژه - تندیس و دیپلم افتخار+ جایزه نقدی : علی دهکردی بازیگر فیلم «دریاچه ماهی»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردان فیلم اول+ جایزه نقدی: منیر قیدی کارگردان «ویلایی ها»

* بخش جلوه گاه نور

جایزه ویژه- تندیس و دیپلم افتخار+ جایزه نقدی : محمد حسین مهدویان کارگردان «ماجرای نیمروز»

* بخش عماد مغنیه

جایزه بهترین فیلم+ جایزه نقدی : وحید فراهانی کارگردان «با صبر زندگی»

جایزه برگزیده دوم + جایزه نقدی : رضا فرهمند کارگردان «زنانی با گوشواره های باروتی »

* بخش بین الملل- فیلم های مستند

لوح تقدیر + جایزه نقدی : جرمی ویلیام کارگردان «بر روی لبه چاقو»

دیپلم افتخار برگزیده سوم + جایزه نقدی : خدیجه السلامی کارگردان«یمن،کودکان و جنگ»

دیپلم افتخار برگزیده دوم + جایزه نقدی : آقایان دن کوهن و مکس بلومنتال کارگردانان «کشتن غزه»

تندیس و دیپلم افتخار برگزیده اول + جایزه نقدی : رضا فرهمند کارگردان «زنانی با گوشواره های باروتی»





پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید