جزییات خبر

سردارکارگر در دیدار با مشاور وزیر در امور ایثارگران:

دفاع مقدس کلید وحدت در کشور است و به تمامی اقشار کشور تعلق دارد

(شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷) ۰۹:۰۲

مشاور وزیر در امورایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امورایثارگران؛ در این دیدار مشاور وزیر در امور ایثارگران، گسترش تعامل و همکاری با بنیاد را به عنوان یکی از اهدافی نام برد که با شناسایی ظرفیت های طرفین بتوان برای خدمت رسانی به ایثارگران از آنها نهایت استفاده و بهره برداری مطلوب را انجام داد.

سوقندی ضمن تفکیک حوزه ایثار در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تکریم ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار، با اشاره به حوزه­های فعالیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در چند محور اصلی پرداخته شده است،‌ مقوله هایی نظیر رسانه، کتاب،‌ فیلم،‌ بازی های رایانه ای و تولیدات فرهنگی و هنری را از مهمترین موضوعات قلمداد کرد و اظهار داشت با توجه به این حوزه ها و ظرفیت های خوبی که در بنیاد وجود دارد، بتوان ایثارگران را به عناصر فرهنگی تبدیل نمود که از این طریق در حوزه فعالیت خود فرهنگ ساز و تأثیر گذار باشند.

وی با اشاره به اهداف،‌ مأموریت سازمانی، ارکان و وظایف بنیاد،‌ ساختار و چارچوب تشکیل یک رویداد فرهنگی و هنری را با نگاه ملی برای جریان سازی  مقوله ایثار و فداکاری در جامعه،  قابل تعریف و اجرا شدنی دانست.

سردار سرتیپ بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نیز ضمن حمایت از طرح ها و پیشنهادات ارائه شده، کلیات مدنظر را در قالب تهیه یک تفاهم نامه عملیاتی برشمرد. و ضمن اشاره به این که دفاع مقدس و ارزش های آن متعلق به هیچ جناح و دسته ای نیست،‌ تأکید کرد: دفاع مقدس کلید وحدت در کشور است و به تمامی اقشار کشور تعلق دارد. ایشان اهمیت ترویج فرهنگ ایثار در جامعه را غیرقابل کتمان دانست و افزود: شأن ایثار تنزل دادنی نیست و این وظیفه دستگاه ها و سازمان های همسو است که بتوانند با تعاملات و همکاری های بیشتر در گسترش و ترویج مقوله فرهنگ ایثار گام های موثری بردارند.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید