جزییات خبر

اعتبار نهادهای متولی فرهنگ ایثار و شهادت در سال ۹۸

(چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷) ۱۰:۱۳

اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال ۹۸ «بنیاد شهید و امور ایثارگران»، «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس» و «ستاد مرکزی راهیان نور» اعلام شد.

اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال ۹۸ «بنیاد شهید و امور ایثارگران»، «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس» و «ستاد مرکزی راهیان نور» اعلام شد.

به گزارش ایسنا،لایحه‌ بودجه سال آینده که قرار بود ۱۵ آذر ماه به مجلس ارائه شود سرانجام بعد از انجام اصلاحاتی به ویژه در هزینه‌ها امروز همزمان با چهارم دی ماه از سوی رئیس جمهوری به مجلس ارائه شد.

در این لایحه اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال ۹۸ «بنیاد شهید و امور ایثارگران»، «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس» و «ستاد مرکزی راهیان نور» نیز پیش بینی شده است.

بودجه بنیاد شهید در سال ۱۳۹۸

در این بین بودجه سال آینده بنیاد شهید و امور ایثار گران ۱۳ هزار و ۹۵۸ میلیارد تومان برآورد شده است. این مبلغ نسبت به سال‌های ۹۶ و ۹۷ به ترتیب بیش از سه و دو هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

بنیاد شهید و امور ایثارگران

بودجه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در سال ۹۸

همچنین قرار است به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سال جاری ۷۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اختصاص یابد که این مبلغ نسبت به سال‌ ۹۷  حدودا دو برابر رشد دارد.

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس

سهم راهیان نور از بودجه ۹۸

در لایحه اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال ۹۸ به راهیان نور ستاد مرکزی راهیان ۲۵ میلیارد تومان اختصاص یافته است. ستاد مرکزی راهیان نور نسبت به سال ۹۷ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افزایش بودجه  دارد.

ستاد مرکزی راهیان نورپست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید