جزییات خبر

ترویج فرهنگ ایثارگری با رسانه ها تقویت می شود

(سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷) ۰۹:۱۰

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران بر ترویج فرهنگ ایثارگری تأکید کرد و گفت: باید از ظرفیت رسانه ها در ترویج فرهنگ ایثار بهره گرفت.

محمدرضا سوقندی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از بخش های مختلف ایرنا اظهار داشت: پرداختن به فرهنگ ایثار و شهادت بایستی در دستور کار رسانه ها و روابط عمومی ها قرار گیرد وی عنوان کرد: استان ها ظرفیت های زیادی برای پرداختن و رصد مسائل و مشکلات این حوزه، اقتصاد مقاومتی و همچنین ایثار اجتماعی دارند.

سوقندی با یادآوری ایثار اجتماعی اظهار داشت: خبرنگاران در استان ها در زمینه ترویج فرهنگ ایثارگری فعال شوند و در تقویت فرهنگ ایثار اجتماعی کوشا باشند.

وی با بیان اینکه ایثارگری سطوح مختلفی دارد افزود: امروزه شاهد آسیب های اجتماعی همچون طلاق، خشونت و برخوردهای نامناسب هستیم که با پرداختن به فرهنگ ایثار اجتماعی و از خودگذشتگی می توان این آسیب ها را کاهش داد.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران با تأکید بر اینکه بخشی از وظایف رسانه ها گسترش و احیا فرهنگ ایثارگری است افزود: رسانه ها بجای برجسته کردن افراد با الگو دهی در این زمینه می توانند به ترویج این فرهنگ کمک کنند.

وی تصریح کرد: رسانه ها با در نظر گرفتن شاخص می توانند به معرفی فعالان و برترین هایی که در زمینه ترویج فرهنگ ایثارگری تلاش می کنند بپردازند.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید