جزییات خبر

پیام تبریک مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران به مناسبت اعیاد شعبانیه

(شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸) ۰۸:۰۶

محمدرضا سوقندی با صدور پیامی، فرارسیدن اعیاد شعبانیه را تبریک گفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی دفترامورایثارگران؛ در پیام محمدرضا سوقندی آمده است: ماه شعبان که طلیعه آن با میلاد سه اختر تابناک آسمان امامت و ولایت،آراسته شده و نیمه آن میلاد مسعود مصلح کل و منجی عالم بشریت است، امسال با بهار طبیعت و نوشدن روزگار قرین گشته است.

 تقارن این ایام ترکیبی امیدبخش و روح افزا به ذهن و ضمیر ما بخشیده است، میلاد سرور و سالار شهیدان و آزادگان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) که به حق به نام روز پاسدار نامگذاری  شده، مجالی برای یادآوری این نکته است که   نیروهای مخلص و جان برکف ارتش، سپاه پاسداران و بسیج مردمی با تأسی از شهیدشان معنای دفاع از ارزش های انسانی وصف کردند.

همچنین میلاد قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس (ع) اسوه ایثار و بزرگ جانباز واقعه کربلاست.جانباز بزرگ که شجاعت و رشادتش الگویی جاودان برای رهروان کوی جوانمردی است و فرزندان این مرز و بوم با اقتدا به علمدار نینوا توانستند ایثار، گذشت و فداکاری را در دوران دفاع مقدس معنایی دوباره ببخشند.

 بی گمان زمزمه مناجات های سید الساجدین حضرت امام سجاد (ع)  فضای جبهه های حق را آکنده از خلوص و بندگی کرد و مسیر پیروزی حق بر علیه باطل را هموارتر نمود.

نیمه شعبان، مولود یگانه منجی عالم بشریت و پیام آور صلح و عدالت به جهان پرمخاطره و پرآشوب امروز است که فردایی آباد و دلنشین را نوید می دهد.

این ایام خجسته و پر برکت را به ملت شریف ایران و بویژه ایثارگران، آزادگان و خانواده معزز شهدا تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال در سال جدید که "رونق تولید" نامگذاری شده و چراغ راهی فراروی اهالی فن است با الهام گرفتن از هنر ایرانی و اسلامی در مسیر  گام دوم انقلاب قدم های محکم تری بردارند، دوام عزت اسلام و مسلمین و توفیقات روزافزون نظام مقدس جمهری اسلامی ایران را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در پرتو مهر و محبت اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم السلام مسئلت دارم.

 
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید