جزییات خبر

با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران؛ بیش از ٣٠ ایثارگر و خانواده شهید، دستگاه های تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شدند

(شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۰۷

٣١ نفر از فعالان فرهنگی، هنری و ادبی، کارکنان ایثارگر و خانواده های شهید دستگاه های تابعه وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی در خراسان شمالی تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ طی آیینی با حضور محمد رضا سوقندی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثار گران که در محل سالن جلسات کتابخانه دهخدا بجنورد برگزار شد، فعالان فرهنگی و هنری و ادبی و تعدادی از کارکنان ایثارگر با اهدا لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود قدردانی شدند.

بنا براین گزارش؛ این آیین یکی از برنامه های سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر بود که با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثار گران، مدیران و کارکنان دستگاه های تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.

گفتنی است؛ این آیین صبح امروز با حضور محمد رضا سوقندی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثار گران برگزار و از فعالان و مروجان حوزه ایثار و شهادت قدردانی به عمل آمد.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید