جزییات خبر

نشست صمیمانه مشاور وزیر در امورایثارگران با همکاران ایثارگر سازمان سینمایی

(سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸) ۱۴:۱۷

نشست صمیمی مشاور وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی در امورایثارگران، با ایثارگران سازمان سینمایی با هدف بررسی و رفع مشکلات ایثارگران این سازمان برگزار شد.

نشست صمیمی مشاور وزیر فرهنگ  وارشاد اسلامی در امورایثارگران  با ایثارگران سازمان سینمایی با هدف بررسی و رفع مشکلات ایثارگران ترویج فرهنگ  این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد ایثارگران نشست صمیمی محمدرضا سوقندی مشاور وزیر در امورایثارگران با هدف پیگیری مشکلات،‌ بررسی نحوه اجرای قوانین مرتبط با ایثارگران در سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

محمدرضا سوقندی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های انجام شده یادآور شد با تغییر فرهنگ سازمانی و تغییر نگاه به حوزه ایثار و ایثارگر، می توان بخش زیادی از موانع و مشکلات را از پیش رو برداشت. 

وی اظهار داشت: ظرفیت های زیادی در امر ترویج فرهنگ ایثار و تکریم ایثارگران  وجود دارد که با شناسایی و بکارگیری موثر و مناسب آنها می توان ضمن برقراری ارتباط با ایثارگران به اتحاد و وحدت رویه مستقل بین کارمندان نیز رسید. 

سوقندی عنوان داشت: با تشکیل کمیته تخصصی امورایثارگران می توان بخش عمده ای از مشکلات رامورد بررسی قرار داد.

در این دیدارکه معاون سازمان سینمایی ومدیران مرتبط حضورداشتند  کارکنان ایثارگرسازمان سینمایی ضمن بیان مشکلات طرح ها وایده های خودرا درامورایثارگران وفعالیت های سینمایی عنوان نمودند.تشکیل کمیته تخصصی امورایثارگران  وکارگروه تخصصی سینمایی ازمصوبات این نشست بود

 
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید