فراخوان نشان ایثار و رسانه

عضو محترم جامعه‌ای رسانه‌ای کشور

نشان و جایزه ایثار و رسانه برای نخستین بار برای ارج نهادن به ایثار و فداکاری و تقدیر از برترین فعالان حوزه رسانه در این عرصه تدوین شده است، در فاز اول  مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری رسمی کشور و شاغلین فعال در آن مدنظر می‌باشند.

شما می‌توانید با ثبت‌نام در نشان و جایزه ایثار و رسانه مطالب و آثار خود را با محور ایثار و فداکاری که از تاریخ پانزده فروردین ماه سال 1394 تا سی آذرماه سال 1395 در یکی از مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری رسمی کشور منتشر شده است، برای شرکت در نخستین نشان و جایزه ایثار و رسانه از روش‌های زیر به دبیرخانه ارسال نمایید:

1-  برای شرکت در نخستین نشان و جایزه ایثار و رسانه می‌بایست با کلیک بر آیکون عضویت در منوی سمت راست این نوشتار نسبت به عضویت در نخستین نشان اقدام نمایید.

2-   پس از آن در پایان فرم ثبت‌نام  آثار خود را با توجه به توضیحات درج شده در فراخوان بارگذاری نمایید. (فایل ارسالی در قالب پی دی اف و با حجم کمتر 650 کیلوبایت قابل ارسال می‌باشد.)

3-    همچنین می‌توانید آثار خود را نیز به پست الکترونیکی مربوط به نشان به آدرس: mediaisar@gmail.com ارسال نمایند.

4-  مطالب ارسالی می‌بایست حاوی شناسه اثر‏، تاریخ درج اثر، لوگوی نشریه، خبرگزاری و پایگاه خبری و نیز نام صاحب اثر باشد.

جهت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره‌های 77608871-021 و 77608875-021 تماس حاصل فرمایید، همکاران ما از ساعت 9 صبح لغایت 15:30 پاسخگوی سوالات شما هستند.