جزییات خبر

امیر سیاری در گفتگو با جهاد رسانه ای شهید رهبر؛

راهیان نور قدرت نرم انقلاب است

(یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷) ۱۱:۱۳

اهواز – جهاد رسانه‌ای شهید رهبر؛ معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، راهیان نور را مؤلفه قدرت نرم دانست و گفت: امروز یکی از مؤلفه های قدرت نرم انقلاب، راهیان نور است که جوانان با انگیزه در مناطق حضور پیدا کرده و با معارف شهدا آشنا می‌شوند.

به گزارش راهیان نور، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری، معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور در استودیوی جهاد رسانه‌ای شهید رهبر به سؤالات خبرنگار ما پاسخ داد.

وی اظهار داشت: به هر مقدار که تلاش شود تا در مجموعه راهیان نور کشور بتوانیم زحمات و ایثارگری‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران را در هشت سال دفاع مقدس به‌ویژه در خوزستان نشان دهیم، اما با امکانات فعلی مقدور نیست؛ چراکه فقط می‌توانیم گوشه‌ای مشابه قضیه این مسئله را به تصویر بکشیم و یادمانی برقرار کنیم که برای عزیزانمان جالب باشد و به مناطق بیایند و انس بگیرند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه فرهنگی و نشان دادن تجهیزات  دفاعی کشور، بخشی از ارزش‌های دفاع مقدس و رشادت‌های ارتش در مرزها را نمایش می‌دهد، گفت: آن چیزی که جوانان را جذب می‌کند قداست موضوع و آشنا شدن با عملیات‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس است.

امیر سیاری، با بیان اینکه راهیان‌نور امروز به‌عنوان یک حرکت خودجوش و مقدس از سوی مردم به‌ویژه قشر جوان و نوجوان در دو دهه گذشته مورد استقبال بالایی قرار گرفته است، افزود: مردم اگرچه می توانند در ایام نوروز به مکان‌های دیگر بروند، اما یادمان های دفاع مقدس و سرزمین های نور را انتخاب کرده و جذب معنویت می‌شوند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، راهیان نور را مؤلفه قدرت نرم دانست و تصریح کرد: امروز یکی از مؤلفه های قدرت نرم انقلاب، راهیان نور است که جوانان با انگیزه در مناطق حضور پیدا کرده و با معارف شهدا آشنا می‌شوند.

امیر سیاری، حضور جوانان در مناطق عملیاتی را نشان‌دهنده عزم و اراده آنها برای دفاع از کشور بیان کرد.

وی با بیان اینکه حرکت راهیان نور، یک قدرت برتر و عامل بازدارنده دشمنان است، خاطرنشان ساخت: اگر دشمن بخواهد حرکتی کند، ما حرکتی همچون دفاع مقدس و باشکوه‌تر از آن انجام خواهیم داد.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به شعار راهیان نور 98 «ما پیروزیم» گفت: ما همیشه پیروز هستیم و پیروزی ما نشان‌دهنده آن است که انقلاب مسیر خود را درست رفته و اگرچه دشمن همه توان خود را برای خدشه در پیشبرد اهداف انقلاب به کار گرفت، اما امروز میبینیم که «ما پیروزیم».

امیر سیاری در پایان اظهارداشت: دشمن بعد از انقلاب تمامی ترفندها را به کار گرفت تا جمهوری اسلامی نتواند پیشرفت کند، اما تا زمانی که جوانان با انگیزه و عشق به انقلاب حضور دارند، پیروز میدان خواهیم بود.پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید