جزییات خبر

نخستین کمیته برنامه ریزی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد.

(سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۱۲

مشاور وزیر در امورایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه آغاز گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در بازه زمانی سوم خرداد، تا 30 اسفند صورت خواهد گرفت، گفت: بر این اساس نخستین کمیته برنامه ریزی این ستاد با هدف تعیین دستورالعمل‌ ها و برنامه های تفکیک شده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه فرهنگ ایثار و مهربانی، اولین نشست کمیته برنامه­ ریزی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس سال جاری با محوریت تعیین برنامه های بخش های مختلف و نامگذاری عناوین هفته ها برگزار شد.
در این نشست سوقندی با اشاره به برنامه ریزی برگزاری گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار کرد: با توجه به تقارن چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس و نامگذاری جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، رویکردهای اجرایی و ساختارهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر بخش ها و دستگاه های اجرایی با نگاه به شعار امسال در نظر گرفته شده است.

 سوقندی ادامه داد: با توجه به دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مناسبت های تقویمی، محور برنامه ها تعریف شده است که تلاش شده است با توجه به ظرفیت و ساختار بخشهای مختلف ماموریت و فعالیت های خاص و تخصصی آن بخش تنظیم و ارائه شود.

مشاور وزیر در امورایثارگران اظهار داشت: بهره گیری مطلوب از توانمندی ­ها و رعایت تناسبات فرهنگی، هنری، ادبی و رسانه­ ی از اولویت­ های کمبته برنامه ریزی این ستاد است.  

وی با بیان اینکه آغاز فعالیت این ستاد از روز سوم خرداد همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر صورت خواهد گرفت عنوان داشت: محل دبیرخانه این ستاد خانه فرهنگ ایثار و مهربانی تعیین شده است که تمامی جلسات، مکاتبات، نظارت و پیگیری­ مصوبات ستاد در این محل صورت خواهد گرفت.  

سوقندی عنوان کرد: امیدواریم با تعامل و همکاری بخش های مختلف ستاد وزارتخانه، سازمان­ها و ادارات کل استان ها هرچه سریعتر برنامه‌های پیشنهادی عملیاتی و اجرایی شود.پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید