جزییات خبر

برترین‌های مسابقه «راز دل با شهدا» معرفی شدند

(یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۳۹

مدیرعامل خانه فرهنگ ایثار و مهربانی ضمن معرفی برترین‌های مسابقه «راز دل با شهدا» از برگزاری اختتامیه این مسابقه در 22 اسفندماه همزمان با روز شهید خبر داد.

فرهاد مجلسی، مدیرعامل خانه فرهنگ ایثار و مهربانی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، از اختتامیه مسابقه «راز دل با شهدا» خبر داد و گفت: این مسابقه که همزمان با نمایشگاه دفاع مقدس (در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس) به همت خانه فرهنگ ایثار و مهربانی و با حمایت امور ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شده است، ۲۲ اسفند‌ماه همزمان با روز شهید با اعلام برترین‌ها به کار خود پایان خواهد داد.
 
وی اظهار کرد: موضوعات این مسابقه شامل «اخلاق و سبک زندگی شهدا»، «انگیزه شهدا برای دفاع از میهن اسلامی»، «انتظار شهدا از نسل امروز» و همچنین یک قالب آزاد در خصوص زندگی شهدا بود که علاقه‌مندان تا اول اسفندماه برای شرکت در این مسابقه فرصت داشتند تا در قالب نوشته مکتوب، صوت، نقاشی و یا کیلیپ تصویری یک‌دقیقه‌ای آثار را برای ما را ارسال کنند.
 
مجلسی عنوان کرد: پس از بررسی آثار، چهار نفر به عنوان نفرات برتر این مسابقه معرفی شدند و بر این اساس «دنیا اسکندرزاده»، برای اثر «بنام کوله‌بار دلتنگی» به عنوان نفر اول شناخته شد و نفرات دوم تا چهارم نیز به ترتیب «شهین عادلی»، برای اثر «آرزوهای به‌گل‌نشسته»، «سهیلا سپهری» دارنده اثر «عشق عادت نمی‌شود» و «پوریا اسکندرزاده» برای اثر «فرزند ایران» شایسته تقدیر شناخته شدند.
 
وی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار بود از نفرات اول تا چهارم طی مراسمی تجلیل به‌عمل آید که به دلیل محدودیت‌های به وجود آمده بخاطر بیماری کرونا، امکان‌پذیر نبود و اگر سال آینده شرایط بهتر شود، این عزیزان به صورت حضوری مورد تقدیر قرار می‌گیرند؛ ضمن اینکه به صورت پستی هدایا برای افرادی که حائز رتبه برتر شدند، تقدیم خواهد.  
 
مدیرعامل خانه فرهنگ ایثار و مهربانی تصریح کرد: همچنین در نظر داریم در آینده نیز این مسابقات را مجدد برگزار کنیم و آثار ارائه‌شده را به صورت مکتوب درآورده و در دسترس علاقه‌مندان قرار دهیم.پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید