جزییات خبر

برگزاری دوازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال

(یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰) ۰۹:۲۸

دوازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال، به عنوان بزرگترین رویداد شناسایی و معرفی آثار و فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای دیجیتال، برگزار می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ دوازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال به عنوان بزرگترین رویداد شناسایی و معرفی آثار و فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای دیجیتال همزمان با عید فطر شروع شده و فرایند ثبت و دریافت آثار تا 15 تیرماه ادامه خواهد داشت.

مراسم اختتامیه این جشنواره نیز همزمان با ایام عید غدیر در هفته اول مرداد ماه برگزار خواهد شد.

به گفته اصغر امیرنیا؛ دبیر اجرایی دوازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال، امسال دومین دوره‌ای است که جشنواره با رویکرد محتوایی برگزار می‌شود و  8 موضوع «انقلاب اسلامی و مقاومت (با محوریت نقش شهید حاج قاسم سلیمانی)»، «خانواده و سبک زندگی»، «اقوام، فرهنگ محلی و گردشگری»، «مسجد و مناسک دینی»، «امید، تفریح و نشاط اجتماعی»، «سواد رسانه‌ای و زیست مجازی»، «حکمرانی و مدیریت فرهنگی» و «خدمات مطالعاتی، آموزشی و پژوهشی» محورهای اصلی جشنواره هستند. علاوه بر این موضوعات و با توجه به شرایط و تحولات یکسال گذشته، موضوع «روایت کرونا در فضای مجازی» به عنوان موضوع ویژه جشنواره انتخاب شده است.

آقای امیرنیا اضافه کرد: تمامی فرآیندهای جشنواره دوازدهم اعم از ثبت‌نام، دریافت آثار، داوری و انتخاب برگزیدگان به صورت مجازی و بر بستر سامانه پلتزار (شبکه تعاملی و توانمندسازی فعالان کسب و کارهای دیجیتال) انجام خواهد شد و صاحبان بسترهای تولید و نشر، نرم‌افزار‌های تلفن همراه، بازی‌های رایانه‌ای و محتواهای دیجیتال می‌توانند با مراجعه به سامانه www.platzaar.ir در این جشنواره شرکت کنند.

به گفته وی  این اقدام، سبب خواهد شد برگزاری جشنواره از یک فرایند مقطعی خارج شده و امکان یک تعامل مستمر و پایدار میان فعالان را ایجاد کرده و قابلیت‌های کسب و کاری را برای آنها فراهم خواهد کرد.پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید